Sporządzanie i opiniowanie umów

Sporządzanie i opiniowanie umów

Prawo kontraktów, ze względu na uregulowania prawne pozostawiające dużą swobodę w kształtowaniu stosunków prawnych między stronami, wymaga indywidualnego podejścia, popartego gruntowną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Już przed zawarciem umowy warto skonsultować z prawnikiem jej postanowienia pod kątem korzyści i zagrożeń z nią związanych. Kancelaria świadczy kompleksową obsługę w zakresie:

  • przygotowywania projektów umów,
  • opiniowania projektów umów,
  • negocjowania warunków umownych,
  • dochodzenia roszczeń wynikających z kontraktu, w tym kar umownych i odszkodowań z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy,
  • zawierania ugód sądowych i pozasądowych,
  • zastępstwa procesowego przed sądami powszechnymi wszystkich instancji i Sądem Najwyższym.

Kancelaria specjalizuje się w sporządzaniu umów o roboty budowlane (w tym opartych na warunkach kontraktowych FIDIC), świadcząc pomoc prawną na rzecz Inwestorów, Generalnych Wykonawców, a także Podwykonawców.

POTRZEBUJESZ KOMPLEKSOWEJ POMOCY PRAWNEJ?

Pomożemy Ci! Zadzwoń : +48 792 024 005

kancelaria@krp-legato.pl
  Pon – Pt 09:00-17:00

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.