Zasady współpracy

Wynagrodzenie za usługi świadczone przez Kancelarię ustalane jest indywidualnie z każdym Klientem. Przy określaniu jego wysokości zawsze bierzemy pod uwagę wymagania Klienta oraz przedmiot sprawy, uwzględniając przy tym niezbędny nakład pracy oraz stopień skomplikowania. Nasze wynagrodzenie oparte jest zazwyczaj na wskazanych poniżej zasadach, aczkolwiek przewidujemy możliwość indywidualnych uzgodnień zgodnie z propozycją Klienta.

ZASADY WYNAGRADZANIA

  • Wynagrodzenie ryczałtowe

Ustalona z góry kwota wynagrodzenia za prowadzenie konkretnej sprawy lub miesięczna stawka za prowadzenie obsługi prawnej w zakresie określonym w umowie.

  • Wynagrodzenie godzinowe

Indywidualnie uzgodniona z Klientem stawka za jedną godzinę wykonania określonej usługi.

  • Wynagrodzenie ryczałtowo – godzinowe

Ustalona z góry kwota wynagrodzenia miesięcznego za wykonanie określonych w umowie usług w granicach uzgodnionego limitu czasowego, po którego przekroczeniu obowiązuje stawka godzinowa.

  • Wynagrodzenie za sukces (success fee)

Jest to dodatkowy element wynagrodzenia, określany jako prowizja za wynik sprawy. Uzależnione jest od uprzedniego uzgodnienia jego wysokości i osiągnięcia oczekiwanego przez Klienta rezultatu.

Potrzebujesz kompleksowej pomocy prawnej?

Pomożemy Ci! Zadzwoń : +48 792 024 005

kancelaria@krp-koszalin.pl
  Pon – Pt 09:00-17:00

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.